Co podarować wieloletniej przyjaciółce? Prezenty na każdą okazję

Posiadanie prawdziwej przyjaciółki to skarb, dlatego warto tę znajomość pielęgnować. Zwłaszcza poprzez świętowanie jej sukcesów czy urodzin. Niekiedy obchodzenie ważnych wydarzeń w życiu przyjaciółki jest częścią waszej relacji oraz sposobem na podtrzymanie dobrych stosunków. Warto więc dbać o wieloletnią przyjaciółkę, obdarowując ją od czasu do czasu drobnym upominkiem – niezależnie od okazji.

przyjaciółka

Znalezienie odpowiedniego prezentu dla przyjaciółki wcale nie jest takie proste. Jeśli do tej pory świętowaliśmy z nią wszystkie ważne wydarzenia i obdarowywałyśmy prezentami podczas różnych okazji, wybranie czegoś, czego jeszcze nie dostała, jest trudne. Dlatego warto postawić na niekonwencjonalne rozwiązania i zachwycić swoją przyjaciółkę spersonalizowanym prezentem.

Prezent dla wieloletniej przyjaciółki – standardowe propozycje

Współcześnie prezenty ogrywają ogromną rolę w relacjach międzyludzkich – zwłaszcza w przyjaźniach. Jednocześnie nie jest to kwestia konsumpcjonistyczna, ale przede wszystkim w ten sposób pokazujemy, iż zależy nam na bliskiej osobie. Podarowanie prezentu, który będzie dopasowany do jej charakteru, zainteresowań czy po prostu gustu, ma ogromne znaczenie jeśli pragniemy dbać o relacje z przyjaciółką. Dlatego znalezienie tego idealnego nie jest tak łatwe, jak wielu osobom może się wydawać.

Ciekawa książka, zestaw ulubionych kosmetyków czy wspólny wypad do kina albo kolację na mieście to świetne pomysły na prezent. Jednocześnie są one niezwykle popularne i bardzo często powtarzalne. Dlatego szukając tego idealnego prezentu, warto znaleźć spersonalizowany gadżet, którym nie tylko pokażemy jak blisko znamy naszą przyjaciółkę. Damy jej również znać ile dla nas znaczy.spotkanie

Bransoletka symbolizująca przyjaźń – idealny pomysł na prezent

Bransoletki albo naszyjniki przyjaźni były bardzo popularne wiele lat temu, na początku XXI wieku. Wtedy to małe dziewczynki, aby podkreślić swoją wieźć i nierzadko również wzmocnić przyjaźń, wymieniały się swoją biżuterią na znak bliskiej relacji. Dlatego wracając do tamtych czasów, świetnym pomysłem na prezent dla swojej wieloletniej przyjaciółki, będzie powrót do tamtych czasów i wręczenie jej bransoletki, która tę przyjaźń symbolizuje.

Wybierać można z dziesiątek różnych wzorów i materiałów. Taka bransoletka z pewnością spodoba się bliskiej przyjaciółce i będzie ją codziennie nosiła.

Świeca zapachowa z biżuterią dla najlepszej przyjaciółki

Świetnym pomysłem na prezent dla wieloletniej przyjaciółki jest także podarowanie jej świecy zapachowej z biżuterią! Sama świeca, zwłaszcza jeśli znamy gust zapachowy bliskiej koleżanki, to doskonały pomysł na to, aby sprawić jej ogromną przyjemność. Świece zapachowe są produkowane z naturalnych surowców i umieszczane w niezwykle odpornym na wysoką temperaturę szkle. Palenie jej, zwłaszcza wieczorową porą, z pewnością stanie się dla przyjaciółki małym rytuałem.

Dołączona do świecy zapachowej bransoletka z pewnością przypadnie jej do gustu, a wybrany wzór sprawi, że zawsze będzie pamiętała o waszych wspólnych chwilach. Jednocześnie tak spersonalizowany prezent zachwyci ją – bez względu na to, czy danego dnia obchodzi urodziny, imieniny czy rocznice przyjaźni.

spacer

Książka związana z jej zainteresowaniami

Dobrym pomysłem będzie również podarowanie przyjaciółce książki, która będzie w jakiś sposób wiązała się z jej zainteresowaniami. Aktualnie księgarnie mają ogromny wybór pozycji wydawniczych o zwierzętach, psychologii czy powstawaniu świata. Z pewnością znajdzie się również kilka książek o tematyce technologicznej i to jak wpływa ona na społeczeństwo. Oprócz tego można się rozejrzeć za nowymi powieściami ulubionych autorów przyjaciółki. Na pewno znajdzie się kilka tytułów, które mogłyby ją zainteresować – nawet jeśli nie przepada za takim spędzaniem czasu.

Voucher na wspólne spędzenie czasu – prezent idealny?

We współczesnym świecie wiele przyjaciółek ma problem ze zgraniem odpowiedniego dnia spotkania. Dlatego niezwykle interesującym prezentem albo dodatkiem do innego, na przykład świecy zapachowej, jest wręczenie jej voucheru na wspólne spędzenie czasu. Mogą to być zarówno bilety do kina, zaproszenie do ulubionej restauracji przyjaciółki czy propozycja pikniku w parku. Możliwości jest naprawdę wiele!

przyjaciółki

Zestaw luksusowych kosmetyków albo wyjątkowe perfumy

Każda kobieta uwielbia dbać o siebie, dlatego kosmetyki do pielęgnacji twarzy czy wymarzone perfumy to doskonały pomysł na prezent dla wieloletniej przyjaciółki. Jako bliska osoba wiemy jaką cerę ma, więc bez problemu znajdziemy jej odpowiednie kosmetyki, dzięki którym będzie mogła o siebie zadbać. Dodatkowo wręczając jej w prezencie perfumy, o jakich zawsze marzyła, ale nigdy nie mogła sobie na nie pozwolić, pokazujemy, że zawsze jej słuchamy.

Znalezienie odpowiedniego prezentu dla wieloletniej przyjaciółki nie jest proste, ale nie niemożliwe. Warto zastanowić się nad podarunkiem sentymentalnym, jakim jest bransoletka przyjaźni albo praktycznym – świeca zapachowa. Przyjaciółka z pewnością ucieszy się z możliwości wspólnego spędzenia czasu.