Czy środki na potencję muszą być drogie?

Problemy z potencją to problem wielu mężczyzn, jednak na szczęście obecnie istnieje mnóstwo sposobów na to, by temu zaradzić. Najpopularniejsza forma to powszechne w aptekach i reklamach suplementy diety, często oparte m.in. na wyciągach z ziół.

Jednak, czy popularność środków na potencję oznacza, że wiemy o nich wszystko? Poniżej garść informacji na temat “tajemniczych przyjaciółek” wielu panów.

Czym są środki na potencję?

Są to preparaty pomagające w osiągnięciu wzwodu. Tyle wiemy wszyscy, lecz tu na ogół często kończy się nasze oświecenie. Działają one na układ krążenia, sprawiając, że do penisa dopływa więcej krwi, pomagając osiągnąć wzwód.

Część środków dostaniemy jedynie na receptę, ze względu na bardziej zaawansowany skład. Jednak z powodów, których nietrudno się domyślić, największym zainteresowaniem cieszą się leki na potencję bez recepty. 

Co jeszcze warto wiedzieć o suplementach typu Braveran i inne? Nie mają one wpływu na psychikę mężczyzny, zatem nawet jeśli sedno ich męskości jest gotowe do współpracy, to myślami wciąż mogą oni być gdzie indziej. Zatem jeśli konar nie płonie z przyczyn psychologicznych, po środkach na potencję, fizyczna możliwość współżycia będzie, ale chęć już niekoniecznie.

Czy leki na potencję uzależniają?

Teoretycznie nie. Nie zawierają one w sobie substancji, które pobudzałyby ośrodki nerwowe, odpowiedzialne za uzależnienia. A jak jest w praktyce?

Mężczyźni często zakładają, że jeśli udało się z pomocą tabletki doprowadzić do wzwodu, to bez tabletki mogą sobie oni nie poradzić. To znaczy, tak będą twierdzili. Prowadzi to często do sytuacji, w których panowie, którzy radzili sobie bez tabletek, nagle sobie bez nich radzić przestają. Jest to swego rodzaju uzależnienie, które może stanowić poważny problem. 

Warto też wyjaśnić sobie jeszcze jedną kwestię – leki na wzwód nie działają od razu. Czasem zdarza się, że różnicę można odczuć już po pierwszej tabletce, lecz zapewne przydarza się to głównie panom w reklamach.

Aby środek naprawdę działał, konieczne jest branie go przez kilka tygodni. Zdarzają się też sytuacje, kiedy tabletki w ogóle nie działają. Ale to już może być sygnałem poważniejszego problemu.

Najpopularniejsze formy środków na potencję

Największą popularnością cieszą się oczywiście tabletki. Dostęp do nich jest łatwy, można zakupić je bezpiecznie w aptece, bez sprowadzania ich po kryjomu z podejrzanych stron internetowych, pozbawionych renomy. Na rynku erotycznym dostępne są również krople dodawane do dowolnego napoju.

Dzięki zawartym substancjom aktywnym poprawiają ukrwienie i nawilżenie narządów intymnych, przez co przyjemność z seksu może być naprawdę odczuwalnie mocniejsza. 

Inną formą są zastrzyki, które aplikuje się… do prącia. Co więcej, aplikuje się je samodzielnie. Przed stosunkiem. Metoda jest dosyć skuteczna, lecz prawdopodobnie jest niewielu mężczyzn, którzy będą w stanie pogodzić się z kuszącą wizją samodzielnego wbijania sobie igły w najdelikatniejszą część ciała przed współżyciem. 

Średnia cena środków na potencję

Pozostając przy tabletkach na potencję, które nie wymagają wielkich poświęceń pod względem formy zażywania, pomówimy sobie przez chwilę o średnich cenach. Leki na potencję znaleźć można zarówno w placówkach stacjonarnych, jak i na zaufanych stronach internetowych, takich jak e-rozkosz.pl. Ich ceny zaczynają się już od 30 złotych, lecz na ogół w pudełkach jest jedynie kilka tabletek.

Można znaleźć również leki, których koszt wyniesie nawet ponad 200 złotych, ale przeliczenie ich opłacalności w skali długoterminowej to już prywatna sprawa. Niezależnie jednak od wybranego środka, po bezpieczne suplementy zapraszamy do internetowego sklepu e-rozkosz.pl.