Prezent na chrzciny dla chłopca

Wybór prezentu na chrzciny dla chłopca potrafi nastręczyć niemałych trudności. I nie chodzi bynajmniej o to, że nie ma w czym wybierać – przeciwnie, wybór jest dziś ogromny! Co kupić dziecku na chrzciny? Czym się kierować?

Podarunki związane z wiarą

Biblia

Wprowadzanie dzieci w świat książek jest jak najbardziej wskazane już od pierwszych dni życia. Pomoże w tym Biblia dla dzieci – kolorowa, z niewielką ilością tekstu na jednej stronie doskonale wprowadzi małego chrześcijanina w przyjętą religię. Oprócz tego możesz zainwestować również w klasyczną Biblię, z której dziecko może z powodzeniem korzystać, gdy już podrośnie.

Obrazek z Aniołem Stróżem

Podobno każdy ma Anioła, który go strzeże podczas całego życia. Przypominać o tym może pięknie wykonany obrazek z wizerunkiem Anioła Stróża, do którego można dodatkowo dołączyć indywidualny grawer lub nadruk, co będzie doskonałą pamiątką z dnia chrzcin.

Różaniec

Czy różańce, z których korzystają dorośli, w jakikolwiek sposób różnią się od tych, jakie można podarować dziecku? Otóż tak, różnica może polegać na wyglądzie.  Zastosowanie żywych, atrakcyjnych dla oka kolorów pomoże zainteresować dziecko nauką korzystania z różańca.

Najlepsze prezenty dla maluchów

Nawet jeśli dziecko raczej nie będzie pamiętać dnia chrztu, warto postawić na prezent, z którego będzie miało uciechę przez pewien czas. Jedną z najpopularniejszych zabawek, za którą niemowlaki wprost przepadają, to…

Łuk z zabawkami

Mocowany do łóżeczka, nosidełka lub fotelika, potrafi zająć malucha na długi czas. Dziecko zafascynowane kolorami i kształtami, będzie w atrakcyjny dla siebie sposób wykształcać motorykę większą i mniejszą. Podobną zabawką jest karuzela z zabawkami, która może być dodatkowo wzbogacona o pozytywkę, pomagającą dziecku zasnąć.

Przytulanka

Miękka, przyjemna w dotyku przytulanka często jest zabawką wspominaną jeszcze po długich latach z łezką w oku. Trudno się temu dziwić – dzieci często powierzają misiom swoje największe tajemnice, a jeśli chcesz by i obdarowany przez Ciebie malec miał takiego przyjaciela, podaruj mu go już na chrzciny.

Najlepsze prezenty… dla rodziców

Narodziny dziecka pociągają za sobą lawinę wydatków. I nawet jeśli młodzi rodzice mają możliwość niektóre rzeczy pożyczyć od rodziny lub znajomych, zdarza się często, że chcą skompletować przynajmniej część wyprawki od nowa. Dlatego też jeśli zdecydujesz się na oferowanie praktycznego drobiazgu, ułatwiającego opiekę nad maluchem, masz pewność, że obdarowani ucieszą się nawet wtedy, gdy podarunek się powtórzy.

Ubranka z personalizowanym nadrukiem

Jedną z charakterystycznych cech niemowląt jest to, że niesamowicie szybko rosną. Dlatego też kupno ubranka na pewno będzie dobrym rozwiązaniem. Popularnym pomysłem jest zakup body z indywidualnie dobranym nadrukiem lub możliwość wyboru spośród setek gotowych, zabawnych napisów, które niejednej mamie i niejednemu tacie poprawią humor podczas codziennej przeprawy z ubieraniem niemowlaka.

Pierwsze naczynia dla dziecka

Kto powiedział, że pierwsze naczynia dla malucha muszą być nudne? Dziś już wcale nie musi tak być, dlatego też warto rozważyć zakup atrakcyjnych wizualnie i niezwykle przydatnych w kuchni nietłukących, drewnianych naczyń, dzięki którym maluch będzie mógł rozpocząć swoją przygodę z rozszerzaniem diety, która, jak wiedzą wszyscy rodzice, może przynieść mnóstwo niespodzianek.

Gotówka

Last but not least – gotówka to najpopularniejsza forma podarunku, jeśli nie masz już pomysłu na to, co wręczyć dziecku lub chcesz, by rodzice sami zdecydowali, co jest im najpotrzebniejsze. Pieniądze mogą być spożytkowane przez rodziców w praktyczny sposób lub być początkiem poduszki finansowej dla dziecka, co jest doskonałym pomysłem na zabezpieczenie jego przyszłości.

Chrzciny we Wrocławiu – co wziąć pod uwagę, wybierając podarunek dla dziecka?

Zanim zaczniesz kompletować podarek dla malucha, przemyśl rodzaj organizowanej imprezy, czy też to, gdzie będzie się ona odbywać. Nieco inaczej wygląda przyjęcie w kameralnym gronie w zaciszu domowym, a inaczej chrzciny we Wrocławiu zorganizowane np. w Hotelu Jasek Premium.

Najlepszym rozwiązaniem jest rozmowa ze świeżo upieczonymi rodzicami i zapytanie ich, jaki rodzaj prezentu będzie tym najlepszym – dzięki temu dowiesz się, czy skupić się na podarowaniu atrakcyjnego prezentu maluchowi, czy też na odciążeniu rodziców praktycznym gadżetem.