Przedłużanie włosów – tak czy nie?

Długie, gęste i lśniące włosy to marzenie każdej kobiety. Nie bez powodu bowiem mówi się, że włosy są ozdobą kobiety.

W większości przypadków jednak, długość, gęstość i ogólny wygląd czy stan zdrowia naszych włosów nie jest zadowalający. Znaczna część kobiet ma kompleksy związane z stanem i wyglądem swoich włosów. Zbyt matowe, cienkie, rzadkie włosy są oznaką złego stanu zdrowia. Ponadto, pękające i wypadające włosy czy też rozdwajające się końcówki, to powód dla którego decydujemy się na wykonywanie różnych modyfikacji.

Obecnie, jedną z najszybszych i najbardziej skutecznych metod jest przedłużanie włosów. Jest to typ różnorodnych zabiegów, które polegają na doczepianiu pasm, kucyków czy warkoczyków.

Dlaczego warto przedłużać włosy?

Przedłużanie włosów to dziś jedna z najchętniej stosowanych metod na poprawę wyglądu. Wiele jest innych metod na poprawę wyglądu i stanu włosów, jednak nie zawsze znamy przyczynę ich osłabienia. Wówczas, działamy nie wiedząc co jest dla nas najlepsze. Słabe i cienkie włosy mogą być skutkiem nadmiernego i częstego farbowania lub/ i następstwem zbyt intensywnej stylizacji. Wszelkie urządzenia takie jak prostownica, suszarka czy lokówka znacznie osłabiają nasze włosy. To samo tyczy się lakierów, pianek i wielu innych preparatów mających za zadanie polepszyć wygląd włosów i utrwalić fryzurę.

Obecnie, salony i firmy fryzjerskie oferują sposoby, dzięki którym można przedłużyć swoje włosy nawet w ciągu kilku minut i uzyskać oczekiwany, długotrwały efekt. Nowoczesne technologie zapewniają estetyczny i długotrwały efekt przedłużonych włosów. Istnieją również sklepy internetowe, gdziem możemy zamówić włosy doczepiane, jednym z nich jest sklep Doczepiane.pl.

Najgęstsze włosy

Najgęstsze włosy w Polsce – sklep Doczepiane.pl oferuje szeroki wybór włosów doczepiany metodą clip in.

Zmiana wyglądu na lepsze dzięki doczepom

Możliwości, jakie dają nam metody przedłużania włosów, pozwalają nam przede wszystkim zaoszczędzić pieniądze. Stan naszych włosów może być niezadowalający przez słabe geny, choroby i schorzenia lub złe nawyki z przeszłości związane z farbowaniem czy prostowaniem włosów itp. Czasami zabiegi z zastosowaniem kwasów, regularne maseczki oraz niestosowanie wysokich temperatur to ni wszystko. Słabe włosy bardzo trudno jest przywrócić do dawnej postaci.

Odpowiednią alternatywą na ten problem jest przedłużanie włosów. Dzisiaj, możemy korzystać z różnorodnych sposobów zagęszczania naszych włosów bez obaw przed ich uszkodzeniem.

Sposoby przedłużania włosów

Obecnie, można przedłużać włosy nie tylko w salonie fryzjerskim, ale i w domowych warunkach. Dzięki stale zwiększającej się popularności przedłużania włosów, na przestrzeni lat powstało wiele różnych metod, którymi możemy przedłużyć swoje włosy. Do najbardziej popularnych zalicza się przedłużanie włosów:

  • metodą kanapkową,
  • z wykorzystaniem klipów w rozszerzeniach,
  • za pomocą taśm w rozszerzeniach,
  • za pomocą keratyny,
  • metodą na ringi.

Dodatkowo, przedłuża się włosy za użyciem pojedynczych pasemek, kucyków czy warkoczyków i wielu innych. Metody dobierane są do indywidualnych potrzeb klientek oraz do budowy włosów. Warto również dodać, że nie każda metoda przedłużania włosów nadaje się we wszystkich przypadkach. Dlatego mamy możliwość wyboru spośród wielu różnorodnych metod. Przedłużanie włosów, w zależności od danej metody, może trwać od kilku minut do kilku godzin. W salonie fryzjerskim możemy założyć doczepy, które będą trzymać się nawet pół roku i dłużej.

W domowych warunkach mamy możliwość założyć doczepy (klipy w rozszerzeniach) w kilka minut, na okazje takie jak wesele, impreza firmowa oraz inne podniosłe wydarzenia. Wiele kobiet stosuje tę metodę również na co dzień.

Warto poznać najpopularniejsze sposoby na przedłużanie włosów i wybrać dla siebie odpowiednią metodę, która sprawi, że znowu poczujemy się atrakcyjnie.