Wibratory analne – wszystko co powinieneś o nich wiedzieć

Seks analny powoli przestaje być tematem tabu, a dowodem na to jest coraz większa popularność wibratorów analnych i innych akcesoriów wykorzystywanych do tego typu stymulacji.

Czym tak dokładnie jest wibrator analny? Jakie są jego zalety i na co trzeba uważać, korzystając z niego?

Wibrator analny – czy różni się od klasycznego?

Zasada działania jest mniej więcej ta sama: ma on za zadanie stymulować nasze narządy poprzez wytwarzanie wibracji, których moc może być sterowana np. za pomocą dołączonego pilota lub nawet przez telefon komórkowy. Największa różnica polega na kształcie wibratora analnego – tutaj wypustki są nieco inaczej ukształtowane, jako że jest to gadżet, z którego mogą korzystać zarówno panie, jak i panowie. Wibratory analne są do tego krótsze od klasycznych.

Dlaczego warto korzystać z wibratora analnego?

Stymulacja “zaplecza” również może dawać przyjemność! Istnieją osoby, dla których pobudzanie odbytu może zapewniać silniejsze doznania seksualne, a do tego wibrator może być dobrym wstępem do seksu analnego – wszystko dzięki temu, że umożliwia on rozluźnienie mięśni. Może on dawać niesamowite wrażenia zarówno kobietom, jak i mężczyznom – w przypadku pań można wybrać modele umożliwiające jednoczesną stymulację pochwy i odbytu, a u panów możliwa jest jednoczesna stymulacja prostaty – coraz szerzej znanej jako męski punkt G. 

wibrator analnyTrudno nie wspomnieć o coraz większym przykładaniu wagi do estetyki gadżetów erotycznych – mogą one czasem w ogóle swoim wyglądem nie sugerować swojego przeznaczenia, a nawet mogą być uznane za stylowy, elegancki gadżet. Dobrze dobrany wibrator analny jest wyposażony w rozszerzoną nasadkę, która zapobiega zbyt głębokiemu wsunięciu wibratora, dzięki czemu zabawa jest bezpieczniejsza.

Czy wibrator analny może mieć swoje wady?

W dużej mierze zależą one od sposobu postrzegania gadżetu. Przede wszystkim, wibrator analny nie może być używany bez lubrykantu. Odbyt nie jest przystosowany do wykorzystywania go w celach seksualnych, zatem brak nawilżenia może być wyjątkowo bolesny. Korzystanie z wibratora analnego przez mężczyzn, zwłaszcza heteroseksualnych, jeszcze przez długi czas może być tematem tabu. Na szczęście jednak istnieje możliwość zakupu gadżetu w sklepie internetowym i zapewnienie sobie pełnej dyskrecji. 

Gadżety erotyczne, wykorzystywane do zabaw analnych, wymagają jeszcze bardziej restrykcyjnej pielęgnacji. Odbyt jest siedliskiem wielu wyjątkowo groźnych bakterii, i aby zapobiec nieprzyjemnym sytuacjom, wybieraj wyłącznie wibratory analne, wyprodukowane z materiałów łatwych w pielęgnacji, a do tego zaopatrz się w środek dezynfekcyjny do gadżetów erotycznych.

Zabawy analne – czy są powodem do wstydu?

Niekoniecznie, lecz wciąż jeszcze nie wszyscy się z tym zgodzą. Pamiętaj jednak, że możesz się na nie zdecydować zarówno solo, jak i w parze, co może dać Wam obojgu niezrównaną przyjemność. Uprawianie seksu analnego nie określa niczyjej orientacji seksualnej! Jeśli Twój partner chętnie korzysta z tego typu gadżetów, nie ma w tym nic złego. Wibrator analny jest jedynie narzędziem do odkrywania nowych sposobów na zaspokajanie potrzeb seksualnych.

Seks analny nie musi być tematem tabu, nie musi być nieprzyjemny, a już na pewno nie musi być powodem do wstydu. Najważniejsze jest stopniowe wprowadzanie się w świat doznań analnych, by nie narazić się na ból i szok. Z pomocą przychodzą nowoczesne wibratory analne, dające Ci pełnię erotycznych doznań i bezpieczeństwa.